• Новый STEPWAY

    НАЙДОСТУПНІШИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КРОСОВЕР
    RENAULT Stepway
    RENAULT Stepway
    RENAULT Stepway
Яркий дизайн

Яркий дизайн

По-прежнему надежен и неприхотлив, новый SANDERO Stepway приобрел современный и привлекательный дизайн. Автомобиль выглядит уместным не только на сельской дороге, но и в ярком свете огней большого города.

Современные технологии

Современные технологии

Отправиться навстречу приключениям подальше от большого города не значит отказаться от современных технологий. Наслаждайтесь свободой в комфорте и безопасности.

Характер внедорожника

Характер внедорожника

Свобода не имеет границ. В этом вы убедитесь благодаря увеличенному до 197 мм клиренсу, новым 16-дюймовым колесам и энергоемкой подвеске. Наш SANDERO Stepway готов к любым дорожным условиям. Теперь самая лучшая и удобная дорога – та, по которой вы едете.

alt
Отзыв владельца Renault Stepway

Інформація, що вказана на сайті, може відрізнятись від актуальної. Для отримання актуальної інформації щодо продукції Renault звертайтеся до офіційних дилерів Renault в Україні. Не є публічною офертою. Дана інформація призначена тільки для інформаційних цілей і не може бути використана як документ, що встановлює зобов'язання компанії Renault.

*Спеціальна ціна за умовами придбання в кредит за програмою Renault Фінанс, для фізичних осіб. Пропозиція діє з 06.07.18 до 31.07.18 р. на території України (за винятком тимчасово окупованих територій та територій, на яких проводиться ООС (АТО)) в дилерській мережі Renault. Про детальні умови пропозиції, кредитування  та додаткові зобов'язання дізнайтесь на сайтах www.renault.ua, та в офіційній дилерській  мережі Renault в Україні. Кредитує ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011р. Для отримання інформації по розрахунку кредитної пропозиції по програмі Renault Фінанс щодо конкретної обраної комплектації автомобіля та його остаточної ціни, звертайтеся до офіційних дилерів Renault в Україні.»