• Новий DUSTER

    Нестримний. Надійний. Твій
    RENAULT Duster
    RENAULT Duster
    RENAULT Duster
Новий DUSTER
All-new Renault Duster
Майстерно створений інтер’єр

Майстерно створений інтер’єр

Піклуючись про ваш комфорт, ми оснастили інтер’єр абсолютно нового DUSTER новими сидіннями, ергономічною панеллю приладів та центральною консоллю.

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ ДИЗАЙН ЙОГО ІНТЕР’ЄРУ
Дизайн інтер’єру

Дизайн інтер’єру


Технічні особливості

Двигуни

Потужність 80 (110) та 84 (115) кВт (к.с.) Дизельний та бензиновий двигуни доступні у поєднанні з переднім та повним приводом та автоматичною коробкою передач EDC з переднім приводом.

БІЛЬШЕ ПРО ДВИГУНИ
Камери кругового огляду (MVC) Камери кругового огляду дозволяють відстежувати простір навколо автомобіля на 360 ° під час виконання маневрів у позашляхових умовах та під час щоденного паркування.

Оснащення

Камери кругового огляду (MVC) Камери кругового огляду дозволяють відстежувати простір навколо автомобіля на 360 ° під час виконання маневрів у позашляхових умовах та під час щоденного паркування.

БІЛЬШЕ ПРО СПОЖИВАННЯ
Основні розміри

Основні розміри

4341 мм Загальна ширина без зовнішніх дзеркал заднього огляду

БІЛЬШЕ ПРО РОЗМІРИ

Версії абсолютно нового Renault DUSTER

Life

Life

Кондиціонер; Передні електросклопідйомники, 6-ть подушок безпеки; Магнітола з керуванням на кермі (USB, MP3, Bluetooth, AUX)

Zen

Zen

Клімат-контроль; Передні та задні електросклопідйомники, імпульсний з боку водія; Зовнішні дзеркала заднього огляду з електрорегулюванням та обігрівом

Інформація, що вказана на сайті, може відрізнятись від актуальної. Для отримання актуальної інформації щодо продукції Renault звертайтеся до офіційних дилерів Renault в Україні. Не є публічною офертою. Дана інформація призначена тільки для інформаційних цілей і не може бути використана як документ, що встановлює зобов'язання компанії Renault.

* Спеціальна ціна за умовами придбання в кредит за програмою Renault Бонус, для фізичних осіб. Пропозиція діє з 10.09.2018 до 31.12.2018 на території України (за винятком тимчасово окупованих територій та територій, на яких проводиться ООС (АТО)) в дилерській мережі Renault. Про детальні умови пропозиції, кредитування  та додаткові зобов'язання дізнайтесь на сайтах www.renault.ua, та в офіційній дилерській  мережі Renault в Україні. Кредитує ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011р. Для отримання інформації по розрахунку кредитної пропозиції по програмі Renault Фінанс щодо конкретної обраної комплектації автомобіля та його остаточної ціни, звертайтеся до офіційних дилерів Renault в Україні.

Новий Renault Duster

Renault Duster (Рено Дастер) – компактний кросовер, розроблений в центрі Renault поблизу Парижу. Модель вперше була представлена в грудні 2009 року під дочірнім брендом Dacia, пізніше були представлені версії під брендом Renault, серійне виробництво розпочато у 2010 році.

У 2018 році розпочато виробництво та продаж 2-го покоління моделі Рено Дастер в Україні, яка визнана споживачами кросовером року за найкраще співвідношення ціна-якість.

Головними і беззаперечними перевагами Renault Duster є високий, навіть для свого класу, кліренс – 21 см,  економічні та надійні двигуни, доступна ціна.

На сьогодні в Україні автомобіль Renault Duster представлений у варіаціях з 2-ма бензиновими двигунами 1,5 та 1,6 л. з переднім та повним приводом та механічною коробкою перемикання передач, а також дизельним двигуном 1,5л. з механічною коробкою передач з переднім та повним приводом та роботизованою (автоматичною) коробкою передач з переднім приводом.

Не зважаючи на доволі широке базове оснащення автомобіля Рено Дастер в Києві, модель доступна у 5-ти варіантах комплектацій: Base (Базова), Life (Лайф), Zen (Зен), Techroud (Техроуд) , Intense (Інтенс).  Ціна на новий Renault Duster в офіційному дилерському центрі, в залежності від двигуна і варіанта комплектації, варіюється від 320 000 до 550 000 гривень.

Новий Renault Duster в Києві на сьогодні  є в наявності.